KAS IR WWW.PADANGUTESTAS.LT?

Padangutestas.lt ir tīmekļa vietne, kur Jūs varat uzzināt vairāk par riepu sniegumu, pirms Jūs tās iegādājieties. Padangutestas.lt ir uzticams informācijas avots, ja runa ir par riepu pirkšanu tiešsaistē. Šeit Jūs varat lasīt vērtējumus - gan pozitīvus, gan negatīvus - pirms Jūs izvēlaties pareizās riepas savām vajadzībām. Šos vērtējumus ir rakstījuši citi autovadītāji, kuri vēlas dalīties ar Jums savā pieredzē ar šīm riepās. Savukārt Jūs gūstiet no tā labumu, un nedrīkstat paļauties tikai uz reklāmām. www.padangutestas.lt ir liela, neatkarīga interneta patērētāju platforma, kur tiek publicēti viedokļi reālu autobraucēju viedokļi normālu ceļu apstākļos. Patērētāju riepu testa portāls patērētājiem.

REIFENTEST.DE NODROŠINA PERFEKTU PAPILDINĀJUMU TRADICIONĀLAJIEM RIEPU TESTĒŠANAS ZIŅOJUMIEM

Pirms Jūs pērkat riepas, Jūs parasti meklējiet padomu pie draugiem, lasiet testu ziņojumus vai jautājiet vietējā veikalā. Reifentest.de tagad piedāvā papildu informācijas avotus. Lasiet, ko citi autovadītāji saka par šīm riepām no savas personīgās pieredzes, un gūstiet no tā labumu.

DELTICOM AG – UZŅĒMUMS

Mūsu adrese: Delticom AG - Brühlstr. 11. 30169 Hannover Germany

Mēs piedāvājam saites uz citām tīmekļa vietnēm kā pakalpojumu Jums. Mums nav nekādas kontroles attiecībā uz saistīto vietņu saturu, un mēs neuzņemamies nekādas saistības vai atbildību par to precizitāti, pilnīgumu, u.c.